info@radinad.com 021 88202309

حریم خصوصی

 رادیناد برای حریم شخصی کاربران احترام بسیار قائل است.  ما فقط به اطلاعاتی که شخص شما در سایت وارد می کنید دسترسی داریم و آنها را جمع آوری می کنیم، اطلاعاتی که از طریق ایمیل و یا دیگر روش های ارتباطی برای ما ارسال کرده اید شامل این قانون می شود. ما از اطلاعات شما برای پاسخ دادن به خودتان استفاده می کنیم و با هیچ شخص ثالثی این اطلاعات را در میان نمی گذاریم.

این اطلاعات شامل استان محل سکونت، ایمیل، تلفن، شماره موبایل، نام و نام خانوادگی، شغل، کد ملی، شماره شبا، نام بانک، تاریخ تولد، آیدی شبکه های اجتماعی می باشد. تمامی این اطلاعات نزد رادیناد محفوظ می ماند و برای ارتباط بهتر با شما ثبت می شود. ورود این اطلاعات اختیاری است و به جز اطلاعات مربوط به حساب بانکی که مربوط به تسویه حساب کاربر می باشد، اجباری در وارد کردن این اطلاعات وجود ندارد.

 از بین این اطلاعات فقط استان محل سکونت شما در راستای بهبود عملکرد کاربران و همچنین بهره مندی شما از مزایای آن نمایش داده می شود.  همچنین شما در قسمت تنظیمات پروفایل خود می توانید تعیین کنید که نام و نام خانوادگی شما برای بقیه کاربران نمایش داده شود یا خیر.

 اطلاعات حساب بانکی شما اعم از شماره شبا، کد ملی، نام بانک و نام  شما به عنوان دارنده حساب به صورت کاملا محرمانه نزد رادیناد محفوظ است و فقط به منظور واریز های نقدی از آنها استفاده می شود.

 زمان ورود و خروج شما در سایت و همچنین آی پی مورد استفاده  در سایت به صورت محرمانه ذخیره می گردد. شما می توانید از بخش تنظیمات پروفایل خود تعیین کنید که کاربران دیگر، وضعیت آنلاین یا آفلاین بودن شما را ببینند یا خیر.

در مورد صاحبان کسب و کار اطلاعات مشاغل مورد نیاز است.  تمامی اطلاعاتی که درباره کسب و کار خود درج می‌کنند برای کاربران از طریق پروفایل کسب و کار قابل رویت است. بدیهی است اطلاعات حساب بانکی و شماره موبایل شخصی و ایمیل شخصی مدیریت از این قانون مستثنی هستند و به جهت ارتباط بهتر و سریعتر با صاحبان کسب و کار به صورت کاملا محرمانه نزد رادیناد محفوظ می ماند.

از آنجایی که فعالیت‌های رادیناد قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد یادآوری می شود آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند تنها آدرس و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آن صورت می گیرد.