info@radinad.com 021 88202309

رفع مسئولیت

حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را نزد شخص دیگری فاش نمایند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فرد دیگری واگذار کرد جهت جلوگیری از سوء استفاده یا مشکلات احتمالی باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی درج نماید. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر بر عهده کاربر می باشد و کاربر حق هرگونه ادعا علیه رادیناد را از خود سلب می کند. رادیناد  هویت شخصی کاربران را محرمانه می دانند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری انتقال نمی دهد. مگر اینکه با حکم مقام محترم قضایی یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور ملزم به این کار گردد. مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای رادیناد وجود ندارد و کاربران با استفاده از خدمات وب سایت اعلام رضایت خود را اعلام و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نمایند.

 رادیناد حداکثر تلاش خود را به عمل می آورد که با روش‌های مناسب مدیریت داده ها، اطلاعات کاربران را محافظت کند و از دسترسی های غیر قانونی جلوگیری کند. طبیعتاً  مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و رادیناد حق اعتراض را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ میداند.

رادیناد طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند و برای محتوای درج شده در سایت نظارت های رایج و قانونی را انجام می دهد. اما اگر به هر دلیل کاربر یا صاحب کسب و کار، به درج مصادیق مجرمانه و مبتذل اقدام نمود تمامی مسئولیت ها بر عهده شخص درج کننده می باشد و رادیناد هیچگونه مسئولیتی در این قبال نمی پذیرد. بدیهی است در این موارد بلافاصله کاربر یا کسب وکار متخلف از رادیناد حذف شده و به هیچ عنوان حق ادامه همکاری را ندارد مضاف بر اینکه رادیناد حق شکایت و پیگیری از طریق مراجع قانونی و قضایی را برای خود محفوظ می دارد.

رادیناد اطلاعات اخذ شده توسط خود کاربر را تنها اطلاعات معتبر میداند. بدیهی است هر گونه مغایرت و اشتباه در این اطلاعات به ویژه اطلاعات حساب بانکی اعم از شماره شبا، نام بانک و صاحب حساب  و کد ملی که باعث اختلال در سیستم واریز مبلغ به حساب کاربر می شود به عهده کاربر و یا صاحب کسب و کار می باشد و رادیناد در قبال دیرکرد یا عدم واریز به علت مغایرت هیچگونه مسئولیتی نمی پذیرد. بدیهی است در صورتی که اطلاعات مغایرتی نداشته باشند، روند واریز انجام می شود. بنابراین حتما دقت بفرمایید که اطلاعات حساب خود را وارد کرده باشید. رادیناد هیج مسئولیتی در مورد احراز هویت و تطبیق حساب وارد شده با صاحب پروفایل کاربری یا کسب و کار ندارد.

از آنجایی که رادیناد یک وبسایت تبلیغاتی است، ممکن است بعضی تبلیغات برای افراد زیر 18 سال مناسب نباشد. و همچنین به دلیل مراودات مالی انجام شده در رادیناد، ثبت نام افراد زیر 18 سال در رادیناد ممنوع است. فعالیت این افراد در رادیناد منوط به اجازه و رضایت والدین یا قیم قانونی ایشان است. بدیهی است رادیناد هیچ گونه مسئولیتی در قبال احراز هویت افراد ندارد و تمام مسئولیت به عهده شخص متخلف و والدین یا قیم ایشان می باشد و هیچ گونه شکایت و اعتراضی در این موارد علیه رادیناد پذیرفته نخواهد بود.

ما تمام سعی خود را برای تسویه به موقع با کاربران خود انجام میدهد. از آنجا که رادیناد برای تسویه و واریز وجه به حساب کاربران و صاحبان کسب و کار با بانکهای رسمی ایران همکاری می کند، هر گونه اختلال در سیستم بانکی از عهده رادیناد خارج بوده و به محض برطرف شدن اختلال سیستم بانک، واریز ها انجام خواهد شد.

هرکاربر میبایست با یک شماره موبایل و ایمیل منحصر به فرد اقدام به ساخت اکانت کاربری نماید. چنانچه کاربری اقدام به ساخت چند اکانت مختلف نماید این کار نقض قوانین رادیناد است و رادیناد حق دارد در صورت مشاهده این تخلف در هر مرحله از کار، نسبت به غیر فعال کردن حساب های اضافی کاربر اقدام نماید و هیچ تعهدی نسبت به واریز مبالغ به اکانتهای اضافی کاربر ندارد و در این صورت کاربر حق هر گونه اعتراض نسبت به مطالبات خود را نخواهد داشت. در صورت تکرار این تخلف توسط کاربر، اکانت اصلی وی نیز از رادیناد برای همیشه پاک خواهد شد. 

 

با توجه به اینکه سیستم پشتیبانی رادیناد بصورت تلفنی و چت آنلاین در دسترس کاربران قرار می گیرد، رعایت ادب و احترام از جانب کاربران برای سرویس دهی بهتر تیم پشتیبانی الزامی است. لذا هرگونه بی احترامی، استفاده از الفاظ رکیک، توهین به اشخاص حقیقی یا حقوقی، اظهارات نادرست و سعی بر فریب بخش پشتیبانی، طرح سوالات و مباحث خارج از عرف که باعث اتلاف وقت همکاران پشتیبانی شود بعد از دادن اخطار به کاربر موجب غیرفعال شدن حساب کاربری وی شده و رادیناد هیچ مسئولیتی در قبال پرداخت مبالغ در حساب کاربر ندارد و حق شکایت و پیگیری های قانونی برای رادیناد محفوظ است. 

قوه قهریه

 تمامی شرایط و قوانین مندرج در شرایط عادی قابل اجراست و در صورت  پیشامد هرگونه از موارد قوه قهریه رادیناد هیچ مسئولیتی در این زمینه ندارد.